Akce měsíce duben! Vinařství ANNOVINO.

Vážení zákazníci,

připravili jsme pro Vás akci na odrůdy Sauvignon, Hibernal, Dornfelder a Frankovku z vinařství ANNOVINO.

         

HIBERNAL - výběr z hroznů 2019, sladké

s ovocnou a perfektně harmonickou chutí, ve které se příjemně projevují tóny meruněk, červeného pomeranče a medové plástve.
Hibernal se sytou žlutozlatou barvou. V expresivním buketu vína najdete tóny černého rybízu, angreštu, meruněk a broskví. V ovocné a perfektně harmonické chuti se příjemně projevují tóny meruněk, červeného pomeranče a medové plástve. Víno doporučujeme kombinovat s ovocnými dezerty jako sladkou tečku slavnostního stolování.

Ocenění: Zlatá medaile - Lednické vinné trhy 2020, Zlatá medaile - Festwine 2020, Zlatá medaile - Vinařské Litoměřice, Zlatá medaile - Král vín 2020, Bronzová medaile - Top 77 vín ČR

Cena: 149,-

 

SAUVIGNON - pozdní sběr 2020, polosuché

 s typickou zelenkavou barvou. Ve vůni vína se příjemně snoubí tóny rybízu, broskve a tropického ovoce. V chuti taktéž najdete rybíz, citronovou trávu a pikantní kyselina dává vínu příjemnou svěžest. Víno doporučujeme k lehkým studeným předkrmům.

Cena: 118,-

 

DORNFELDER - pozdní sběr 2020, suché

 s tmavě rudou barvou s fialovými odlesky. V intenzivní ovocné vůni najdete lesní plody, ostružiny a čokoládu. V chuti je víno plné lehce čokoládové a příjemně ovocné. Víno doporučujeme podávat k hovězím steakům se švestkovou omáčkou.

Cena: 125,-

 

FRANKOVKA - pozdní sběr 2019, suché

se sytě rubínovou barvou. V intenzivní vůni můžete najít zajímavou kombinaci višní, ostružin a kouřových tónů. Chuť je taktéž ovocná, příjemně plná a víno je připravené ke zrání v lahvi. Víno doporučujeme podávat k hovězím líčkům na červeném víně s bramborovou kaší.

Cena: 118,-

5/3/2024
Sladká NOVINKA v naší nabídce!
Vážení zákazníci,nově jsme do nabídky zařadili Rulandské šedé sladké. Pro milovníky sladkých vín je tohle jasná volba. Přijďte a ochutnejte .
Více
26/4/2022
Květnová akce na další odrůdy z vinařství ANNOVINO!
Jaro je tu a s ním přichází další akční vína z ANNOVINA .  ERILON pozdní sběr 2020, bílé polosuchés krásnou zelenožlutou barvou. V aromatickém profilu se krásně snoubí tóny meruňky, čerstvě rozkrojené hrušky, citrusů a citronové trávy. V chuti je víno příjemně ovocné svěží a šťavnaté díky pikantní kyselině. Víno doporučujeme podávat pokrmům s mořskými plody. Ocenění. Zlatá medaile – NSV Mikulovská 2021, Stříbrná medaile – O pohár Karla
Více
30/3/2022
Akce na sudová vína - duben
Vážení zákazníci,od pátku 1.4. jsme pro Vás připravili měsíční akci na tyto sudová vína. ?
Více

Jak to u nás vypadá?

Naši dodavatelé

Naše další pobočky

Všech našich 11 poboček najdete na webu Vinotéky Ševčík: vinotekasevcik.cz.

 • Adresa

  Vinotéka Pardubice

  Jana Zajíce 875
  530 12 Pardubice - Dubina

 • Provozní doba

   

   

   Otevírací doba :

  Ne - Čt: 9:00 - 21:00
  Pá, So: 8:00 - 21:00

  Zavřeno z důvodu svátků:
  25.12., 1.1. a velikonoční pondělí

   

 • Kontakt

  Telefon na prodejnu:
  +420 777 729 766

  E-mail na vedení:
  vinotekaliving.d@gmail.com